Kateřina Doležalová

Vydala jsem u Vás už 5 knih a nedokážu si představit, takto spolupracovat s někým jiným. Dodnes si vzpomínám na první schůzku v Praze, když mi bylo nějakých 20 let a v očích jsem měla „pohádku o knihách“ – první náklad 777 kusů (já jsem hodně na čísla) jako začínající absolutně nezkušený, neznámý autor. Vaše maminka nejen že mi všechno (a že já měla otázek asi dva miliony) vysvětlila ale ještě mi naprosto reálně řekla na čem jsme. To se mi neskutečně líbilo. Žádné pohádky. Zkrátka realita se kterou můžeme pracovat
„Katko tohle neprodáme, maximálně 20 kusů, tohle se moc neprodává, navíc vás nikdo nezná, můžete se na tom ale vypsat, zkusíme to.“
Zkusili a světě div se neprodalo 🙂 „Ďábel tkví v detailech.“ To mi Vaše maminka řekla a já se toho každý den držím 🙂 vděčím jí a všem lidem se krerými pracuje neskutečně moc. Pomáháte lidem plnit jejich sny.
Jednání je vždy „Pojďme si to říci reálně.“
„Je na čem pracovat.“ A přesně díky tomu vím, kde sd můžu zlepšit :))
Když objednám knihy, je to neskutečná důvěra. Přijdou mi domů a Evča prostě řekne „Ah, ano Katko věřím vám, zaplatíte až budete moct.“ Jsou snad slova, která by dokázala popsat ten nekonečný vděk za tuhle důvěru?
Doporučuji vás kudy chodím. Evča v tom co dělá má celé srdce, je neskutečně laskavá, vstřícná, a splní prakticky každé přání které si vymyslím (hehehe). Je zkrátka absolutní radost s vámi pracovat.
U Jonathana Livingston vyšlo: Z deníku námořníka, Z deníku pokojské, Nalezeni ve ztracenu

©2011 Vydej si svou knihu